0

بلاگر چه کسی ست؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 19 آذر 1397 در ساعت 12 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در عصر رسانه،تبلیغات و آگاهی برای بسیاری از افراد راه جدیدی را به وجود آورده است که یکی از رایج ترین آنها نوشتن یا اصطلاحا بلاگ کردن است. از سالها قبل اشخاصی صاحب نظر در وبلاگ ها یا وب سایت های محبوب و یا در قالب مجلات چاپی ، موضوعات مختلف را به نقد می کشیدند .البته این جریان پیشرفت کرد و صاحبین مشاغل امکانات خود را در اختیار این اشخاص قرار میدادند تا یک نظر واقعی در مورد کالا یا خدمت آنها به مخاطبین وفادار آن بلاگر داده شود که خب در شرایط مختلف تاثیرات مختلف هم میزاشت .

 -اگر تماما تعریف و تمجید بود ، در ذهن مردم تبلیغات جلوه میکرد.

-اگر در بعضی موارد نقاط ضعف عنوان میشد اما در نهایت با یک نتیجه گیری مطلوب به پایان می رسید ، ذهن خواننده را درگیر خود میکرد.

 

انواع بلاگر

بلاگر مد و لباس Fashion Blogger
بلاگر مکان های تفریحی Travel Blogger
بلاگر خودرویی Car Influenster
بلاگر غذا Food Blogger
بلاگر بازی های رایانه ای Video Game Blogger
بلاگر دکوراسیون Interior Blogger
بلاگر اقتصادی Economy Blogger
طنز کننده های اجتماعی Entertainment Influencer

 

مد نویسی دیجیتالی ، از سال ۲۰۱۲ میلادی با ظهور برترین استارت آپ دنیا در دو دهه اخیر (اینستاگرام) وارد مرحله جدیدی شده است و روزانه میلیون ها کاربر اینترنت از سراسر جهان، دنیای جذاب مد و فشن ویک ها را از لنز دوربین رسانه های دیجیتالی به خصوص فشن بلاگر ها (fashion blogger) دنبال می کنند. فشن بلاگر ها، مفهومی جدید در سبک زندگی دیجیتالی امروز ساکنان عصر دیجیتال هستند که در معرفی برندها و رونق استارت آپ های لاکچری نقش بسیار دارند.

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کالاهایی که شما دیده اید
نمایش همه
علاقه مندی ها ()